האם הכוכבים באמת משפיעם על האופי של בן האדם ?

אפשר לראות קווי אופי שונים בין בן אדם לבן אדם, יש בן אדם עצבני מאוד, בני דם יציבים, בני אדם ביתיים, חכמים ויצירתיים, אסטרולוגיה ממיינת ומקטלגת את האנשים לפי מזלות, מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל, אריה, מזל, בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי ומזל דגם לכל אחד קווי האופי הספציפיים שלו לדוגמה מזלות מים עקרב, סרטן ודגים מאוד רגישים, ביתיים וחמים הם מרגישים הכול ומאוד סובייקטיביים. בהקשר לזוגיות תמיד חייב לציין את השפעתה של התאמת מזלות לזוגיות מוצלחת.

מזלות אש אריה, טלה וקשת חייבים אקשן ואנשים סביבם והם חייבים לבלוט ושאנשים סביבם. מזלות האדמה שור, גדי ובתולה מאוד שמרנים, מאופקים וחשדנים ופשוט מרובעים הם חייבים לעבוד כל בזמן וחייבים כסף כדי שירגישו טוב. מזלות האוויר דלי, תאומים ומאזניים צמאים לידע וחייבים שיחות כל היום זה מה שעושה להם את היום הם מנומסים ומתחשבים אז אלו רק חלק מן הדברים ששונים בין מזל ומזל כפי שנקבעת על ידי אסטרולוגיה.

אסטרולוגיה מאז ומעולם עוזרת לאנשים להבין דברים ולעזור במציאות. לדוגמה התאמה זוגית שנעשתה נכון יכול לחסוך לאנשים ולחסוך מהם מאוחר יותר בעיות או טיפול זוגי כי המפה ההאסטרולוגי יכולה לגלות שאין התאמה בין בניה זוג.
בהודו משדכים בני זוג לפי מפה אסטרולוגית אישית ואפשר לראות שאפילו שיש שם עוני רב האנשים מאושרים ולא מתגרשים אז מה אתם חושבים עכשיו על השאלה האם הכוכבים ומדע אסטרולוגיה באמת משפיעים על האופי, התשובה לפי דעתי היא כן. גם בימינו יש הרבה אנשים שמעדיפים בנושא הכרויות לבדוק את ההתאמה הזוגית שמראים הכוכבים לפני שמקבלים את ההחלטה להתחתן.