הורוסקופ 2015

מזל  שור
ליקוי החמה החלקי שמתרחש ביום שלישי ה – 11, מבשר התחלות חדשות בתחום היצירה והרומנטיקה. זה הזמן לבטא את היצירתיות שלכם ואתם עשויים להתפרסם. המשפחה עשויה להתרחב עם לידה או בשורה על הריון. למרות שלא כדאי להשקיע הרבה כסף בהימורים, מי שאוהב לקחת חלק במשחקי מזל, זו תקופה מתאימה. האווירה בבית משתפרת. מחודש אוקטובר צפויים נסיעות ולימודים.

מזל סרטן
עם תחילתה של השנה החדשה, מתרחשים אירועים קוסמיים חשובים שישפיעו רבות על בני מזל סרטן. כוכב סטורן (שבתאי), המסמל גבולות ואחריות, יבקר בשנתיים הקרובות בבית השותפות והזוגיות שלכם. ניתנת לכם הזדמנות למסד קשרים בתחום הזוגי או העסקי. מצד שני, ליקוי החמה החלקי שמתרחש ביום שלישי ה – 11 מבשר על נסיעות, לימודים ותקשורת מכל הסוגים.

מזל גדי
שנת תשס”ח תהיה חשובה עבורכם בזכות אירועים קוסמיים משמעותיים שיאפשרו לכם להתפתח מבחינה אישית ומקצועית. כוכב צדק (המטיב), וכוכב פלוטו, (הגורם לשינויים), עוברים בתחילת השנה למזל שלכם. גם ליקוי החמה החלקי שמתרחש ביום שלישי ה – 11, מבשר על תקופה טובה שתאפשר לכם להרחיב את אופקיכם דרך נסיעות או לימודים.

מזל בתולה
אמנם באופן טבעי אתם אנשים צנועים ואחראים, השנה, בעיקר לאחר ליקוי החמה החלקי שמתרחש ביום שלישי ה – 11, תחושת האחריות תגבר ותצליחו לקדם פרויקטים חשובים בתחום האישי והמקצועי. יחד עם זאת, בשורות משמחות באהבה, בתחום היצירה או שקשורות אולי לילדים, ישפיעו לטובה על מצב הרוח שלכם. המשפחה עשויה להתרחב על ידי בן זוג חדש או ילד נוסף.

מזל עקרב
אומנם בחודשים הראשונים של השנה, תחושת אי השקט שלכם תגבר בגלל דאגות הנובעות ממצבכם הכלכלי והרגשי, ליקוי החמה החלקי שמתחרש ביום שלישי ה – 11, מבשר על התחלת תהליכים הקשורים לחיי החברה. חוג המכרים שלכם יתרחב ותרגישו מוקפים אנשים שמוכנים לבוא לקראתכם במידת הצורך. בנוסף תצליחו לקדם פרויקטים חדשים הקשורים בלימודים, השתלמויות ותקשורת מכל הסוגים.

מזל דגים
השנה, מערכת היחסים הזוגית ומערכות יחסים מסוג אחר ימקדו את תשומת לבכם. אחרי תקופה של חוסר ודאות, תצטרכו לקחת אחריות ולהחליט. שנה טובה להתחתן או לחתום על חוזים עם שותפים. אומנם חוג החברים שלכם יגדל, ותזכו לתמיכה, אך עלולים להתרחש שינויים משמעותיים. בחודשים הראשונים של השנה נושאים הקשורים לבית או לבני משפחה עשויים לעורר מתחים.

מזל טלה
ליקוי החמה החלקי שמתרחש ביום שלישי ה- 11, מסמל את תחילתה של תקופה שתשפיע בצורה משמעותית על ההתפתחות האישית והמקצועית שלכם. תצליחו לקדם פרויקטים קשורים לקריירה ונושאים הקשורים לעבודה שזמן רב עמדו בצד. בשורות טובות בנוגע לאהבה, או לחילופין, לילדים כמו הריון או לידה, יחזירו לכם את האופטימיות המאפיינת אתכם בדרך כלל.

מזל תאומים
למרות שבאופן טבעי אתם חסרי מנוחה פיזית ואינטלקטואלית, בתקופה הנוכחית, כוכב מאדים המבקר במזל תאומים, גורם לתחושה של אי שקט וחוסר יכולת להתגבר על העומס המוטל עליכם. ליקוי החמה החלקי מיום שלישי ה – 11, מבשר על תקופה שתמקד את תשומת לבכם בבית ובבני המשפחה. כספים ממקורות מימון שונים כגון הלוואה או מענק חד פעמי, עשויים להתקבל.

מזל אריה
אחרי תקופה ממושכת של קשיים, סוף סוף כוכב שבתאי עובר בפרוץ השנה החדשה למזל הבא. עם זאת, ניתנת לכם הזדמנות, בעיקר לאחר ליקוי החמה החלקי מיום שלישי ה – 11, להתבסס ולקחת אחריות גם מבחינה רגשית ובעיקר, מבחינה כלכלית. נצלו את התקופה להשקעות ולרכישות חיוניות לעתיד הרחוק. גם בתחום העבודה, עשוי להתרחש שינוי לטובתכם, בזכות ההערכה מהאנשים החולקים איתכם פעילות משותפת, יופיעו אפשרויות חדשות.

מזל  שור
ליקוי החמה החלקי שמתרחש ביום שלישי ה – 11, מבשר התחלות חדשות בתחום היצירה והרומנטיקה. זה הזמן לבטא את היצירתיות שלכם ואתם עשויים להתפרסם. המשפחה עשויה להתרחב עם לידה או בשורה על הריון. למרות שלא כדאי להשקיע הרבה כסף בהימורים, מי שאוהב לקחת חלק במשחקי מזל, זו תקופה מתאימה. האווירה בבית משתפרת. מחודש אוקטובר צפויים נסיעות ולימודים.

מזל מאזניים
השנה, נושאים הקשורים לבית ולבני המשפחה עשויים למקד את תשומת לבכם. אמנם ידוע שבאופן טבעי אתם אנשים אחראים ומוסר וצדק חשובים לכם, אך השנה תצטרכו לקחת אחריות ולהחליט, דבר שקשה לכם ביותר. עשויים להיות שינויים משמעותיים במהלך השנה בנושאים של בית ומשפחה. נסיעות, לימודים או טיפול בענייני חוק יעסיקו אתכם בתקופה הקרובה.

מזל  קשת
השנה, ובעיקר לאחר ליקוי החמה המתרחש ביום שלישי ה – 11, תצטרכו לקחת אחריות במסגרות המשמעותיות בחייכם. אומנם הצורך הטבעי שלכם להרגיש חופשיים מקשה עליכם להחליט ולהציב גבולות, אך מצבים מסוימים יכריחו אתכם לקבל החלטות בנושאים הקשורים במסגרת משפחתית ובתחום המקצועי. מצבכם הכלכלי עומד להשתפר, נצלו את ההזדמנות להשקיע.

 מזל דלי
אחרי תקופה של חוסר ודאות ובלבול, שנת תשס”ח תמקד את תשומת לבכם בכל הנוגע לתחום הזוגיות או לשותפות מסוג אחר. אומנם היכולת האנליטית וחוש הצדק שמאפיינים אתכם בדרך כלל מאפשרים לכם לבדוק את הדברים לעומק, אך השנה תצטרכו לקחת אחריות ולהחליט על צעדים משמעותיים. אם אתם עדיין פנויים, בחודשים הראשונים של השנה ניתנת לכם הזדמנות למצוא אהבה.