התאמת מזלות והחזרת שלום בית

הכל כנראה קשור להתאמת מזלות כי פתאום הבעל שלי התחיל לריב איתי ולצעוק עלי ואפילו לקלל אותי ממש ללא סיבה. ידעתי שאין לנו התאמה בין מזלות אבל לא חשבי שעד כדי כך זה יקרה. ואז בעלי לקח מזוודה ועזב את הבית למקום לא נודע ועברו כבר 5 חודשים אני והילדים בוכים כל הזמן גם המשפחה שלו לא יודעת עליו דבר.
במקרה מצאתי את האתר אסטרולגיה על התאמת מזלות והגעתי אליה.

ראשית כל נרגעתי אחרי שראיתי הרבה אתרים על התאמת מזלות והבנתי שזאת בעיה ואפשר לטפל בה. שנית הלכתי למיסטיקן אשר פתח את מזלי ונתן לי ערכה לטיהור הבית + חרוזי אהבה לשלום בנינו + תליון עין החתול להגנה מעין הרע. בדקתי אתרים שונים על התאמה בין מזלות וניסיתי להבין איפה הבעיה. הבנתי שיש דרך להחזיר את בעלי ואת שלום הבית כי היו שם באתרי אסטרולוגיה הרבה טיפים והמלצות. אחרי שלושה שבועות של כל העבודה שעשיתי פתאום בעלי עומד בפתח ביתי בוכה וצוחק ומתנצל ומוציא המון מתנות לי ולילדים וכל הזמן אומר: סליחה, סליחה לא יודע מה קרה לי , סליחה.
תקבלי אותי בחזרה? אני בהלם לא מבינה איך קורה? מה זה עין רעה? ולמה פגעו בנו ומי פגע בנו? העיקר הוא חזר ואנחנו שוב שמחים וחיים באושר. כל זה בזכות האישה הצדיקה שעוזרת מכל הלב והאהבה שלה, תומכת, מקשיבה גם בשעות הקטנות של הלילה לצערי.