למה לא מאמינים באסטרולוגיה ?

אסטרולוגיה הוא מדע מאוד עתיק והרבה אנשים יגידו שזה מאוד פרימיטיבי להאמין בזה כי אנחנו כבר במאה ה21. אפשר להגיד שמה שאומרים יכול להתאים לכל בן אדם ולכל מזל אך אם תבחנו את זה לעומק תראו שמה שרשום על מאזניים לא יכול לעולם להתאים למזל טלה מאזניים הססן ופאסיבי וטלה נמרץ ותוקפני אלו הבדלים שאפשר ליראות בעיניים. כאשר מדברים על אהבה במיוחד ההתאמה של זוגיות מושלמת תלויה מאוד במזלות של בני הזוג.

אפשר להיעזר  במדע אסטרולוגיה יומית בנושאים כמו בחירת מקצו ובן זוג, היום יש מעל לחמישים אחוז גירושין וזה מאוד חבל אז תעשו טובה ותנסו פעם את אסטרולוגיה אולי תבינו שכל פעם אתם נמשכים לאותו אדם וחוזרים על אותם טעויות וזה מאוד חבל אפשר לייעל את החיים ולמנוע טעויות ובכך לחיות חיים מאושרים למרות שבדרך כלל הדברים עובדים גם בלי להתערב ומסתדרים באופן מושלם לבד אבל לא תמיד לכן מי שלא מצליח יכול להיעזר במדע המופלא הזה אסטרולוגיה וכל כלי אחר העיקר שלא תהיו תקועים במקום ותתקדמו לעבר האושר הפנימי שלכם או התאמת מזלות מוצלחת. רק שתדעו שאם תדעו מה הונוס שלכם במפה האסטרולוגית תוכלו לדעת מי מדליק אתכם.

אם לדוגמא ונוס אצלכם במזל קשת אז כשתהיו ליד בן המזל הזה תרגישו פרפרים בבטן אך לא תמיד זה אומר שתסדרו אתם לטווח הרחוק, אם אתם מאוהבים זה לא עובד אני מכיר מישהי עם ונוס בבתולה שכל כמה חודשים מכירה בן מזל בתולה חדש ומתאכזבת מחדש אז כמו שאמרתי אפשר להרוויח הרבה מאוד מן אסטרולוגיה.