מדיטציות והקושי הראשוני

כולנו יודעים ומסכימים שאימון גופני ותזונה נכונה חשובים לבריאותו של האדם, מהווים טיפול מונע, ושומרים על בריאות האדם המקפיד לחיות נכון. הגיוני ומקובל על כולם שאדם מאושר הוא חיוני הרבה יותר, וגם בריאותו הגופנית טובה יותר וחוזקו הנפשי גדול יותר. כמו כן מקובל עלינו שאנשים שחיים קרוב לטבע, עובדים בעבודת כפיים ונושמים אויר נקי, הם אנשים בריאים יותר מנטאלית ונפשית .
לצערי אין אפשרות להרבה מאוד אנשים בעולמינו לחיות בקרבה לטבע, ודיכאונות כאבי לב ומחלות נפשיות נפוצות מאוד בעולם. הגיוני ונדרש כתוצאה מהמצב לחפש גם לנשמה טיפול מונע, אבל מעטים יודעים ומאמינים שאכן יש לנשמה טיפול מונע, טיפול ששומר עליה, מגן עליה ומעצים אותה. מדיטציות פשוטות שקל מאוד לעשותן כגון ניקוי גופי האנרגיה של האדם באור, ומילוי הצ’קרות באור, והיכולת לשהות כמה דקות בשלווה מושלמת , מהוות טיפול נפלא לנפש מביאות שלווה פנימית, ויכולות לשפר מאוד את החיים, בעיקר לאותם אנשים שרגישותם גבוהה, כמו כן הן מהוות קרש הצלה מהידרדרות רגשית וצלילה לדיכאונות.
ביצוע המדיטציות האלו הוא קל ללימוד, קל לביצוע, כל אחד יכול לעשותן והן דורשות מעט מאוד זמן. לכן מי שכבר עושה מדיטציות טוב יהיה שיעביר את הידע הלאה למשפחתו לחבריו, אם הוא מטפל ומקבל אנשים גם אם תחום הטיפול שהוא עוסק בו הוא שונה, למשל: קריאה בקלפים, נומרולוגיה או למשל אסטרולוגיה, במידת האפשר שיעביר את המיומנות הזו הלאה וישריש את המדיטציות לציבור הרחב, כי אדם שמתחיל לעשות מדיטציות חיוו משתפרים, וחיי הסובבים אותו משתפרים, וברגע שהידע הזה מתחיל לזרום הלאה, החשדנות כלפיו פוחתת, הוא חודר יותר ויותר לתודעה, וכאשר הוא יפסיק להיות רעיון חדש וזה רק עניין של זמן ונכונות להעביר את זה הלאה, יותר ויותר אנשים יתפסו לזה, יתחילו להתעניין ללמוד דברים נוספים ולהיפתח לרעיונות חדשים וזרים לעולמם הרגיל.