מיסטיקה

מיסטיקה מאז ומתמיד שימשה כמקור להבנת המציאות יותר לעומק וכל זאת על ידי סוגים שונים של מדע כמו אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור, קלפי טארוט, קריאה בכף יד, קריאה בקפה פירוש שמותועוד.

ישנו גם מדע פירוש חלומות שהוא בעצם קשור יותר אל פסיכולוגיה מאשר אל מיסטיקה אבל עדיין הוא מעניין ונחשב כחלק מן תורת הניסתר.

בטוח שנתקלתם בחייכם בכל מיני בעיות זוגיות לכן אסטרולוגיה מציעה לכם התאמה זוגית לפי מזלות והכימיה שבניהם. אם לדוגמא אתם מזל גדי אז אתם שייכים אל יסוד האדמה ומומלץ שתבחרו בן זוג השייך ליסוד זה כמו מזל בתולה, מזל שור או אפילו מזל גדי או את מזלות המשלימים אתכם מזל סרטן, מזל דגים או מזל עקרב כי בעקרון מזלות אש או אויר מסתדרים איתכם פחות טוב, לכן התאמת מזלות יכולה לעזור לכם ולהקל על ההתלבטות.

אם אתם מחפשים פתרון לאותו הרגע אתם יכולים לפנות את מתקשרת שלרוב תבצע גם קריאה בקלפי טארוט ובטוח שתקבלו תשובות באותו הרגע בין אם זאת שאלה כמו לעזוב את הדירה, להיפרד או להתחתן או החלפת מקצוע. הרבה אנשים רגילים לבדוק כל יום אסטרולוגיה שבועית כדי לראות מה מצפה להם בעתיד.

מיסטיקה יכולה ועוזרת לאנשים מכל המגזרים, המינים והסוגים להשתפר ולצמוח בצורה הטובה ביותר לכן היעזרו בה כי בטוח יש תורה אחת אשר תתאים לכם.