סיפורים מהחיים

הקדמה

הסיפורים בעמוד זה הגיעו אלינו ברובם דרך המייל כאשר חלקם הם חלק מהניסיון האישי שלנו בתחום עם לקוחות שונים וחלק אנו לא מכירים אישית את הכותבים. הל הדברים המתוארים אמורים להיות אמיתיים ע”פי דברי האנשים שכתבו אותם. אם ברצונכם להעביר סיפורים לפרסום בבלוג הינכם מוזמים לעשות זאת באמצעות הדואר האלקטרוני. לפנייה במייל לחץ כאן
בכל מקרה אנו לא אחראים על הנכתב לפי הכללים שבתנאי שימוש. השמות של המפרסמים הם שמות בדויים.

איך הנורמלוג יכול לדעת כל כך פרטים אישיים?
מאת : אורלי

שבוע שעבר קיבלתי למייל הודעה ממישהי שאני מתכתבת איתה כמה שנים והיה שם לינק לאתר של הנומרולוג.
בכל מקרה, אני הרי לא מאמינה בדברים האלה, אבל הסקרנות הרגה אותי והייתי חייבת לנסות, את יודעת, סתם בשביל הקטע. שאלתי אותו על הגרוש שלי והוא ידע עלינו ועליו הכל. כשהוא אומר לך את התשובה? את מקבלת סוג של סטירה לפנים והיא כל כך נכונה ואמיתית שכמעט אפשר לקבל דום לב. לפני שבאתי לשאול אותו את עוד השאלה , הוא כבר ידע מה אני הולכת לשאול אותו וענה לי את התשובה. נהייתה לי צמרמורת בכל הגוף ואז שאלתי אותו על התקופה האחרונה ועליך. מבלי להכיר אותך, הוא יודע עליך הכל – אבל הכל. הוא יודע שהתגרשת, שקנית רכב ושמתלבטת אם לעשות ביטוח רכב מקיף, הוא אמר לי גם שאני נדלקת על בחור חדש כי זאת פעם הראשונה שיש לי
אורגזמה מלאה, הוא ידע שאני לא מאמינה בכל מה שקשור לנומרולוגיה ואמר שכדאי לשנות את היחס שלי למדע זה.

לא נתתי לו תאריך לידה שלך, רק אמרתי לו את השם שלך. איך הוא ידע הכל? אולי אני באמת צריכה להאמין לכל הדברים האלה…

שינויים בלתי צפויים שיכולים להיות בכל זאת צפויים…
מאת : אהרון

אני בן 36 פלוס שני ילדים ורציתי לשתף אתכם בסיפור אשר שינה לי את החיים. לפני כשלוש שנים קיבלתי הודעה על פיטורין מהעבודה בזמן שתכננתי לקנות דירה כי כבר לא היה מקום בבית עם הילדים וכבר הגיעה השעה, אני ואשתי נלחצנו מאוד מכיוון שהעסקה על הדירה עמדה על הפרק וממש לא יכולנו להתחייב לכך ובמקביל היינו חייבים לעבור דירה ומכיוון שאני אדם פרקטי לא רציתי לקחת סיכון אבל לא הייתה לי ברירה. אשתי מומחית בכמה תחומים: תקשור, פתיחה בקלפי טארוט וגם אסטרולוגיה ועשתה את מה שעשתה ואמרה לי שאני אקבל עבודה בקרוב בצפון, אמרתי לה שהיא השתגעה כי אפילו לא שלחתי קורות חיים לצפון.
אחרי שעבר שבוע קיבלתי שיחת טלפון עם הזמנה לראיון עבודה בצפון ניגשתי והתקבלתי באותו רגע שנגמר לנו חוזה השכירות, ממש מדהים ובאותו רגע השכרנו בקבוץ מדהים שבו הילדים נהנים אני כבר עובד במשרה שנראית קבועה ובטוחה ואני אוטוטו סוגר בית.
לפעמים כשדברים נראים לא ברורים ויש לכם כלים כמו אסטרולוגיה, תקשור, קלפי טארוט, נומרולוגיה או לא משנה איזה סוג מיסטיקה כדאי להיעזר בו כי לפעמים יש אנשים שמבינים יותר טוב מאיתנו.
אני יודע שמעכשיו אני בודק דברים בעזרת הכלים האלה כי ברגע משבר כשהכול נראה לא טוב קיבלתי מסר ואפילו לא התייחסתי אליו, מסתבר שהעבירו את קורות החיים לצפון מאחד המקומות ששלחתי להם במרכז.