פירוש שמות

לא כול האשנים מודעים לחשיבותם של השמות שלהם. גם שם הפרטי וגם שם המשפחה יכולים להביא לבן אדם מזל בחיים ודבר זה אפשר לדעת באמצעות אסטרולוגים ומיסטיקנים שמבינים בתחום אסטרולוגיה, מיסטיקה, קבלה ונומרולוגיה.
פירוש שמות קשור מאוד אל נומרולוגיה שמות עלי זה ניתן לדעת ערך נומרולוגי של שמות ולבצע התאמת שמות לתינוקות בין אם אלו שמות לבנים ובין אם אלו שמות לבנות ואז פירושי שמות יתאימו לתינוק שנולד ממש לפי המזל שלו או הערך הנומרולוגי של תאריך הלידה שלו. על ידי כך אתם יכולים לחזק את הילד שלכם ולהניק לו את מקסימום האנרגיה המתאימה לילד אישית.

משמעות שמות ינו נושא המעסיק גם אנשים אשר רוצים לשנות את שמם הפרטי ורבים עושים זאת והולכים לרב שעושה פעולה פשוטה של סיכום תאריך הלידה כך והתאמת השם החדש לערך הנומרולוגי של תאריך הלידה ולפעמים אין צורך לבצע החלפת שם ומספיק רק להוסיף או להוריד אות אחת מהשם כך שזה מספיק כדי לעשות שינוי גדול באנרגיות שלנו.

יש אנשים הפונים אל פירוש שמות לפי הקבלה אך בסופו של דבר כול סוגי פירוש שמות דומים מאוד והם על אותו בסיס של נומרולוגיה שמות.

אם אתם רוצים לבחור שמות לילדים, שמות לתינוקות או בגלל לדעת את משמעות השם שלכם או לעשות התאמת שמות אל האופי שלכם לימדו את הנושא קצת כי הוא לא קשה וממש מעניין.