קורס תטא הילינג

הכוח לקבוע את גורלנו טמון בנו – כך נטען בשיטת תטא הילינג המלמדת כיצד לרפא את חיינו מעכבות באמצעות כוחה של החשיבה. קורס תטא הילינג מקנה מיומנויות ליישום השיטה בחיינו. ישנם קורסים למתחילים או למתקדמים והתמחויות בנישות ספציפיות יותר, המקדמות את המשתתפים לעבר שלבים נוספים בדרך אל ההגשמה העצמית. הקורס הבסיסי אינו דורש ניסיון או רקע מיוחדים ומתאים לכל אחד המעוניין להתחיל בחיים חדשים באמצעות מחשבות חיוביות ומרפאות בכל מובן.
התכנים והמיומנויות הנלמדים במרכז תטא הילינג בארץ באים לידי ביטוי באמצעות התחברות אל מקור הבריאה של כל אחד ואחד, על ידי הפעלת גלי התטא שקיימים במוח, מחיקת מגמות חשיבה שליליות ובריאת חיוביות במקומן, הגשמת מציאות, לימוד רגשות, הבנת כוחה של האהבה בחיינו ועוד. קורס תטא הילינג DAN3 נחשב למתקדם ביותר מבין ההכשרות שמוצעות ומיועד לאלו אשר מעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולהפוך למטפלים בשיטה. קורס זה כולל טכניקות לתקשור עם כל רקיעי היקום למטרת הפצת האנרגיה.
אפשר לחפש אחר המקור שיוביל אל הבנת היקום ומשם אל האושר הנכסף כדי לחזות בכוח השילוב בין המנטאלי לאנרגטי. אפשר לבמצוא יותר מידע על  תטא הילינג עבור המתעניינים בשיטה את מגוון האפשרויות העומדות לרשותם –קורס תטא הילינג למתחילים, קורס למתקדמים, הרצאות, טיפולים, אנטומיה אינטואיטיבית, ריינבו, יחסי עולם ועוד.