שינוי שמי ותדמיתי

עם גרושיי בגיל 45 החלטתי לבחור לעצמי עתיד חדש, חיים חדשים ומוצלחים. ידוע כי לשמו של האדם יש השפעה מכרעת על גורלו, מזלו ומהלך חייו. ביודעי זאת, בחרתי לעצמי שם משפחה חדש: רם (“רם ונישא” מוזכר בתנ”ך ומשם רציתי להתחיל  את החיים  החדשים שלי), והנה רחלי רם.

תוך כדי לימודי המיסטיקה בדקתי הורוסקופ שבועי והבנתי טוב יותר את סוד האותיות והשמות בקבלה וראיתי כי שם זה עדיין אינו התאמה מושלמת עבורי. היו מספר תחומים בחיי אשר הוסיפו להיות תקועים ולא התקדמו לעבר הצלחה, אחרי בדיקה מעמיקה בחרתי שם ושם משפחה שאני בהחלט התחברתי אליהם . בכדי להבין כמה משפיע עלינו השם, אשתף בתוצאות האישיות שלי עם שינוי שמי. בתוך מס’ חודשים מאז עשיתי את טקס שינוי השם, בתי בת ה-34   החליטה סופסוף  להתחתן עם בחיר ליבה, למרות שבמשך שנים אמרו: “חתונה – לא בשבילנו”. ועכשיו נוספה שמחה ואני גם הסבתא המאושרת עלי אדמות.

אצל בני היה ברור כי שמי הקודם גרם לקשיים. שמו מתחיל באות “מ” ושמי התחיל באות “ר”  וזה נתן ביחד “מ ר”.  צרוף השמות הלא מוצלח גרם לו לחוש מרירות ותקיעות. אצלו הבעייה התבטאה בכך שהוא התקשה במציאת דרכו המקצועית. שוב, מספר חודשים לאחר שהחלפתי את שמי, בני נסע לארה”ב והפך לאיש עסקים מצליח ושמח תודה לאל.
אסכם בכך שבזכות השינוי אני וילדי חיים מתוך שמחה ואהבה תודה לאל.