תחזית אסטרולוגית לשנת 2012

14.5.1948 בשעה 16:00 נולדה מדינת ישראל. התאריך העברי ה’ באייר תש”ח. המדינה נולדה במזל שור. מזל שור מייצג גישה מציאותית, יכולת להתגבר על קשיים וסבלנות. המצב בו נמצאים מזלות, כוכבים והזויות ביניהם בעת הלידה הם הקובעים את המפה.

הורוסקופ 2012 על הכלכלה – המחאה החברתית תמשיך כי מעמד הביניים לא יהיה מוכן לוותר לממשלה על ביצוע לפחות חלק מהמלצות טרכטנברג ועל תמיכה יותר מסיבית  בשכבות החלשות. לעומת זאת המדינה בכל זאת תעשה מאמצים להיטיב עם מעמד הביניים. בנייה ציבורית להשכרת דירות תצא לדרך אך תתקדם באיטיות רבה כך שלא תבשיל בשנה זו. על פי מפת אסטרולוגיה יש אפשרות סבירה שמדינות המערב יהין מעוניינות בחוסן כלכלי של מדינת ישראל ועל כן יגדילו את התמיכה הכלכלית.
תהיה התפתחות חיובית בתחום הכלכלי, ימצאו עוד משאבי טבע שבזכותם הבורסה תשמור על מדדים חיוביים במחצית השנייה של השנה.

הורוסקופ 2012 על  פוליטיקה – מצבו של בנימין נתניהו, בן מזל מאזניים, יציב והוא ימשיך לעמוד בראש מפלגתו. חוזקו הפוליטי עלול לגרום לו לעשות שגיאות שיביאו להקדמת הבחירות אשר בסופן הוא ימשיך לכהן כראש הממשלה. על פי פרוש שמות באסטרולוגיה פועלו של בנימין נתניהו ירשם בספרי ההיסטוריה.

הורוסקופ 2012 על ביטחון – יש מזלות תאריכים שונות אבל המצב בעולם האיסכמי ילך וידרדר, השנאה לישראל תלובה על ידי המנהיגים של ארצות ערב ומלחמה נראית באופק. ערביי ישראל יגרמו למהומות בתוך המדינה ומצרים תפר את הסכמי השלום הטורקים והאירנים יבחשו בקלחת ויעודדו את אי השקט באזור. מתח ביטחוני גבוהה ישרור באזור.

הורוסקופ 2012 על חברה – הביטחון החברתי יתערער כתוצאה מאלפי פליטים אפריקנים שימשיכו לזרום אל תוך המדינה.  המחאה החברתית תמשיך להעסיק את מעמד הביניים ובסוף החורף יפרצו מהומות והפגנות רק לקראת סוף שנת 2012 תהיה רגיעה בנושא בעקבות מלחמה שתפרוץ במזרח התיכון.